Baner

Informacje o zakupie programu

Aby zakupić program należy wykonać dwie czynności.

1. Wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi firmy takimi do wystawienia faktury VAT oraz licencji. Tj Nazwa firmy, adres firmy oraz NIP. wraz z nazwą wersji jaką zamawiamy. To samo należy zrobić w przypadku zamówienia uaktualnienia programu.

2. Wpłacić odpowiednią kwotę na konto

Uwaga nastąpiła zmiana numeru konta! 

PKO BP SA  konto nr 92 1020 2401 0000 0102 0658 1955

MR_FLASH - Mirosław Rogula
ul. Sadowa 9B
42-677 Czekanów

Ceny poszczególnych wersji można znaleźć w cenniku.

W przypadku, kiedy potrzebujemy przed wpłatą gotówki dokumentu proforma należy w mailu zawrzeć prośbę o wystawienie takiego dokumentu.

W przypadku, gdyby po wpłacie gotówki w ciągu jednego dnia nie nadeszła licencja za pomocą maila należy albo zadzwonić na numer 502 107 188 lub wysłać maila na adres dodatkowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Licencja i faktura zawsze przychodzą na maila. W przypadku zakupu wersji z CD dodatkowo przychodzi przesyłka pocztą zwykłą listem poleconym.

Na stronie dostępne są wersje testowe 90-dniowe. Praktycznie nie posiadają one żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o funkcjonalność. Dlatego polecam zainstalowanie takiej wersji, aby się przekonać, czy odpowiada nam wybrany program.  Należy jednak pamiętać, iż program po skończeniu się okresu testowego przestanie funkcjonować. Dlatego należy koniecznie odpowiednio wcześnie zakupić program.

Uaktualnienie programu polega na aktualizacji danych do najnowszej wersji. Nie tracimy dostępu do danych ze starszej wersji programu.

Dla wersji sieciowych lub w przypadku problemów z uaktualnieniem istnieje możliwość wykupienia dodatkowej usługi zdalnej instalacji na komputerze klienta. Zobacz ostatnia pozycja w cenniku.

Tu znajduje się Regulamin sklepu