Baner

O Firmie

Firma MR_FLASH została założona w 1992 roku w Gliwicach. Obecnie siedziba firmy mieści się w Czekanowie k. Gliwic. W roku 1995 powstał pierwszy program do obsługi firm MR_SKLEP program pracował w systemie DOS oraz w sieciach Novell. W roku 2000 powstał program MR_FAKTURY, który był rozpowszechniany w wersji darmowej. Program powstał na bazie programu MR_SKLEP jednak był całkowicie zaprojektowany do pracy z Windows. Na bazie tego programu powstała wersja płatna MR FAKTURY PRO oraz cała gama programów współpracujących z tym programem. 

Programy naszej firmy pracują w wielu małych i średnich firmach. Dzięki zastosowaniu wersji sieciowej programu jest możliwa praca na wielu stanowiskach. Z powodzeniem program został wdrożony w firmie >ROGULA< F.H. z Głubczyc, gdzie była instalacja sieciowa korzystająca z 10 stanowisk. Program wdrażany jest w różnych rodzajach działalności - głównym celem jest zapewnienie maksymalnie prostego narzędzia do spełniania wielu różnych funkcji bez komplikowania użycia przez użytkownika.

Wdrażanie programów w różnych firmach wymagało czasem dopisania dodatkowych funkcjonalności, np. odczytu ze specjalizowanego urządzenia czy odbiór danych zamówienia ze strony. Za stosunkowo niewielkie kwoty użytkownicy otrzymali dodatkowe funkcje, które często mogły kosztować wielokrotnie więcej, gdyby korzystać z specjalistycznych programów.

Dotychczas sprzedano około 2595 licencji na MR_FAKTURY_PRO kilkaset licencji na MR_FAKTURY_START.