Baner

POBIERZ

Wszystkie wersje programów tu prezentowane są wersjami pełnymi. Jednak w przypadku nieposiadania kodów licencji instalują się jako wersje próbne z możliwością wpisania do nich licencji. Jako wersje próbne programy będą pracować przez okres 90 dni od chwili zainstalowania. Proszę jednak rejestrować program odpowiednio wcześnie, gdyż po upłynięciu okresu próbnego program się zablokuje (przestanie funkcjonować).

 Wersja programu jest gotowa na zmiany od 1 kwietnia 2022 roku (Obsługa JPK_FA (4)).

 

Używaj tylko podpisanych cyfrowo instalatorów programu. Wtedy masz pewność, że instalujesz właściwy program. Programy na tej stronie są podpisane cyfrowo.

 MR FAKTURY PRO 3.20 - 15.04.2024 wersja jednostanowiskowa Wersja pełna.  Wersja ta służy też do uaktualniania posiadanych wersji. Jeśli używasz programów MR_PRZELEWY lub MR_USLUGI_CYKLICZNE należy koniecznie uaktualnić do wersji obsługującej tę wersję. Wersja pracuje z systemem Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11.  Ta wersja nie obsługuje już Windows XP.   

 W przypadku pobierania za pomocą przeglądarki Edge i problemów proszę zerknąć tu: Problemy z pobieraniem programu dla przeglądarki Edge

 

MR FAKTURY PRO 3.20 - 02.10.2023 wersja sieciowa (internetowa) 3-stanowiskowa testowa Wersja pełna przeznaczona do pracy na trzech lub więcej stanowiskach w zależności od licencji. W przypadku instalacji tej wersji należy skorzystać z opisu instalacji dostępnego na stronie. Osobno instalujemy tu program serwera i osobno końcówki tym samym instalatorem. Wersja ta służy też do uaktualniania posiadanych wersji. 

 

 MR FAKTURY PRO 3.19 - 4.02.2023 wersja jednostanowiskowa Wersja pełna - specjalna.  Wersja pracuje z systemem Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11.  Aby obsługiwać Windows XP ta wersja stosuje starsze biblioteki, dlatego do obsługi nowszych systemów Windows polecam stosowanie wersji pierwszej na liście. Gorąco też polecam rezygnację z Windows XP w przypadku, gdy komputer, na którym pracuje program podłączony jest do Internetu.   

 


 

 MR FAKTURY PRO - podręcznik w formacie PDF listopad 2020 179 stron. Podręcznik może być odczytany i wydrukowany za pomocą darmowego programu Adobe Reader. Jeśli nie masz go zainstalowanego to możesz sobie go pobrać stąd www.adobe.com

Jednak należy pamiętać, że najnowsza wersja podręcznika znajduje się na tych stronach pod adresem https://www.faktury-ok.pl/mr-faktury-pro-podrecznik